• Klientas Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
  • Šalis Lietuva
  • Sritis Valstybinė institucija

Projektas “Motyvatorius”

Nacionalinėje mokėjimo agentūroje (NMA) įdiegta motyvacinė taškų kaupimo sistema. Sistema skatina tarpusavio komunikaciją, iniciatyvą, žmonių bendradarbiavimą, visuomeniškumą, kūrybingumą ir dalinimąsi idėjomis. Ir svarbiausia – padeda jaustis reikalingiems, naudingiems, suprastiems bei etiškai įvertinti vieniems kitus. Smagiausia tai, kad darbuotojas pats pasirenka apdovanojimą ir tam nereikia vadovo pritarimo. Sistema veikia SharePoint aplinkoje, prieinama intranetu.

 

ĮDOMU

Taškų skyrimas. Sistema kiekvienam darbuotojui kas mėnesį suteikia taškus, kuriuos jie gali padovanoti kolegoms. Taškų negalima skirti sau pačiam, nepanaudoti taškai anuliuojami, o kitą mėnesį suteikiami nauji.

„Būk geras kolega“. Sistemos suteiktus taškus kiekvienas darbuotojas gali dovanoti bet kuriam iš kolegų, nurodydamas už ką juos skiria.

Taškai už idėjas. Grupė žmonių, atsakingų už idėjų rinkimą ir administravimą, naujos idėjos autoriui taip pat gali dovanoti taškus.

Taškai už visuomeninę veiklą. Jei darbuotojas yra visuomeniškas, socialiai aktyvus ir atsakingas, iniciatyvus, jis taip pat už savo veiklą gali būti giriamas ir apdovanojamas taškais. Apdovanojimus skiria atsakingieji už socialinę veiklą organizacijoje.

Apdovanojimai. Kiekvienas darbuotojas dovanojamus taškus gali kaupti visus metus arba bet kada juos iškeisti į prekes / paslaugas vidinėje NMA parduotuvėje (pavyzdžiui, už tam tikrą kiekį taškų NMA darbuotojai gali mėnesiui ar dviems gauti automobilio parkavimo vietą prie centrinio pastato).

 

Apie klientą

Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos – vienintelė akredituota institucija, administruojanti paramos priemones žemės ūkiui, kaimo plėtrai ir žuvininkystei.