• Klientas Litgrid
  • Šalis Lietuva
  • Sritis Energetika

Projektas „Išmanusis projektų portfelis“

Mažiausiai atsiperka investicijos į tas IT sistemas, kuriomis nėra motyvacijos naudotis. Išanalizavome įmonės projektų portfelį, kokie vykdomi projektai, kokie yra jų tipai ir kaip turėtų veikti sistema, kad būtų patraukli naudotis net ir naujokams.
Taip pat reikėjo senąją sistemą permigruoti iš 2003 Project Server į 2013 Project Server ir įdiegti finansinės analizės bei skaidrumo įrankius.

 

ĮDOMU

Auditas. Esamos projektų valdymo sistemos ir dokumentacijos auditas.
Išmanusis projektų portfelis. Vienintelio Lietuvoje UMT 365 – visiško finansinio skaidrumo, įžvalgų ir analizės įrankio diegimas. Jo dėka lengviau atsakyti į klausimus, į kokius projektus verta investuoti, kuriems projektams reiktų sumažinti kaštus, o kurie greitai atsipirks, nors kainavo brangiai.
Migracija per versijas. Naujos PVS architektūros sukūrimas migruojant iš 2003 Project Serverio į 2013 Project Serverį (t.y. migravimas buvo vykdomas per tris aukštesnes versijas) ankstesnės PVS duomenis.

 

Apie klientą

AB „Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje.
„Litgrid“ atsako už Lietuvos elektros energetikos sistemos integraciją į Europos elektros infrastruktūrą ir bendrą elektros rinką (pvz., strateginiai tarptautinių jungčių „NordBalt“ (Lietuva–Švedija) ir „LitPol Link“ (Lietuva–Lenkija) projektai).