• Klientas Invalda INVL ir Invalda privatus kapitalas
  • Šalis Lietuva
  • Sritis Investicinės bendrovės

Projektas „Dokumentų valdymo sistema“

Dokumentų valdymo sistema sumodeliuota SharePoint Foundation platformoje pagal svarbiausią organizacijos poreikį – organizuoti dokumentus pagal dinamiškai besikeičiančias veiklos sritis, kurios apima IT, nekilnojamąjį turtą, žemės ūkio paskirties žemę, privataus kapitalo ir investicinius fondus.
Kai įmonės veikla apima kelias veiklos sritis, bet kurią jų atskiriant, parduodant ar reorganizuojant, valdybai paprasta atskirti ir valdyti visus su ta veikla susijusius dokumentus.

 

ĮDOMU

Dokumentų tipai. DVS administruoja daugiau nei 12 dokumentų tipų dokumentų: registruojamus (gaunamus ir siunčiamus), neregistruojamus, taip pat pirkimų, susirinkimo protokolų ir užduočių dokumentus.

Protokolai paprasčiau. Susirinkimų protokolus galima kurti ir generuoti naudojantis prieš tai vykusių protokolų forma.

Dokumentų versijų kūrimas. Tam tikrų grupių dokumentams kol yra sukuriamas ir patvirtinamas galutinis dokumentas automatiškai kuriamos ir saugomos tarpinės dokumento versijos.

Biblioteka. Pagrindinėje DVS svetainėje sukurta dokumentų biblioteka, į kurią iš senosios sistemos perkeltos dokumentų bylos su metaduomenimis.

Lengvas administravimas. Sistemos architektūra lengvai plečiama ir pertvarkoma pagal dinamiškos organizacijos poreikius iš karto.

 

Apie klientą

„Invalda privatus kapitalas“ įsteigta 2013 m. birželio 1 d., kai AB „Invalda“ išsiskaidė į dvi naujas bendroves: AB „Invalda privatus kapitalas“ ir AB „Invalda LT“. Tai viena didžiausių Lietuvoje privataus kapitalo bendrovių, kurianti vertę akcininkams iš verslų įsigijimo, vystymo ir pardavimo. Šiuo metu didžioji dalis „Invaldos privataus kapitalo“ grupės turto koncentruota Lietuvoje. Svarbiausios įmonės veikia baldų gamybos bei nekilnojamojo turto sektoriuose.