• Klientas Aikos 2
  • Šalis Lietuva
  • Sritis Švietimas

Projektas „Aikos 2 portalas e. paslaugoms teikti”

Naudojant SharePoint ir kitas technologijas, bendradarbiaujant su partneriais, suprojektuota IS, kurios platforma apjungia 6 švietimo registrų, duomenų bazių, duomenų mainų ir AIKOS svetainės funkcijas. Svetainės administratoriams sukurtos galimybės lengvai plėsti ar diferencijuoti bet kurios svetainės dalies funkcijas, o svetainės lankytojams – naudotis įvairiomis personalizuotomis paslaugomis.

 

ĮDOMU

Individualizuota erdvė lankytojams. Joje yra galimybė susikurti pageidaujamą kiekį ir pageidaujamo turinio vidinių puslapių. Yra galimybė iš registro duomenų suformuoti CV ir ja dalintis su kolegomis bei potencialiais darbdaviais. Taip pat per sistemą galima pateikti stojamuosius dokumentus, prenumeruoti naujienas ir kt.

Skirtingi profiliai sukuriami norintiems stoti į aukštesniąsias ir profesines mokyklas, norintiems persikvalifikuoti; vaikams ir suaugusiems.

Paprasta administruoti sistemą – lengva plėsti, keisti ar diferencijuoti bet kurios svetainės dalies funkcionalumą. Platforma apjungia švietimo registrų, duomenų bazių, duomenų mainų ir AIKOS svetainės funkcijas.

 

Apie klientą

AIKOS 2 ─ atvira informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistema, plačiam vartotojų ratui teikianti informaciją, kurios pagrindas ─ valstybinės, žinybinės ir kitos duomenų bazės bei registrai.
AIKOS paskirtis ─ padėti Lietuvos asmenims pasirinkti paklausią specialybę (kurią galima įgyti pirmą kartą ar persikvalifikuoti Lietuvos ir Europos aukštosiose ir profesinėse mokyklose) kaupiant, apdorojant bei patogia forma pateikiant informaciją apie mokymosi galimybes.