Hierarchinis medis

Tarkime, jei organizacijoje dirba 500-1000 ar daugiau darbuotojų; jie dirba geografiškai nutolusiuose skyriuose, kitose šalyse, kitose įmonių grupės įmonėse, arba dirba keliose grupės įmonėse, toks medis tampa keblus reikalas.

Galima naudotis paprastu hierarchiniu medžiu, arba galima jį šiek tiek patobulinti ir tuomet jame matytųsi:

 • KAS KUR DIRBA. Galite surasti ieškomą žmogų, matyti jo pareigas visose grupės įmonėse ar organizacijose, matyti jo kontaktus.
 • KAS KIENO TIESIOGINIS IR FAKTINIS VADOVAI. Galite matyti pasirinkto žmogaus  vadovus skyriuose, departamentuose ar darbo grupėse.
 • TEISĖS. Galima koreguoti kokiems asmenims ar jų grupėms, kokia informacija prieinama.

Hierarchinis medis  siejasi su automatizuotomis komandiruotėmis, bei vidiniais pirkimais (pirkimų paraiškomis).

Didelėse organizacijose, kur vyrauja matricinė valdymo struktūra, automatizuotas vidinių pirkimų procesas yra tikras informacinių technologijų triumfas. Norite sužinoti daugiau? Susisiekime, papasakosime tikrų pavyzdžių!

PALENGVINKITE DARBĄ - AUTOMATIZUOKITE TAS JO DALIS, KURIOS VARGINA

Vidinės pirkimų paraiškos, nuo kanceliarinių priemonių iki organizacijos specifinei veiklai būtinų prekių ar paslaugų, gali vykti žymiai greičiau, sklandžiau ir skaidriau. Išbandykite.

 • Gautų sąskaitų automatizavimas

  Tai automatizuotas gautų sąskaitų-faktūrų registravimo ir tvirtinimo procesas. Lengva sekti su skyriaus, veiklos vieneto veikla ar vykdomu projektu susijusius kaštus ir juos administruoti.

 • Pildyk

  Degalinių ir ryšių operatorių duomenys automatizuotai surenkami ir pateikiami per Jūsų DVS. Jūs galite atlikti korekcijas, matyti ne su darbu susijusias išlaidas, bei suvesti papildomą informaciją.

 • Vidinių pirkimų automatizavimas

  Tereikia užpildyti užklausą ir paspausti vieną mygtuką. Sistema pati paprašys dokumentą vizuoti visų, kurie turėtų vizuoti, patikrins ar neviršijamas biudžetas, suformuos užduotis pirkimų ar finansų skyriams.