Elektroninis, mobilus parašas ir e.žyma

Kai pakeičiate popierinius dokumentus elektroniniais Jums neišvengiamai kyla elektroninio parašo klausimas. Siūlome kelis galimus sprendimus. Galite pasirinkti naudoti juos atskirai ar kartu:

 • Už organizacijos ribų naudojamiems ir siunčiamiems dokumentams galite naudoti sertifikuotą, kvalifikuotą elektroninį parašą. Juo pasirašyti dokumentai gali būti siunčiami visiems fiziniams ar juridiniams asmenims, taip pat pasinaudojant nacionaline E. pristatymo sistema.

 • Sertifikuotas, kvalifikuotas elektroninis parašas gali būti sukurtas mobilaus įrenginio pagalba, asmens tapatybės, valstybės tarnautojo kortelėmis, naudojant USB raktus su sertifikatais. Taip pat tinkamos visoje ES  naudojamos tapatybės kortelės su sertifikatais.

 • Vidiniams dokumentams: įsakymams, tvarkoms, sutartims su darbuotojais, procedūroms, projektiniams, vidinių auditų dokumentams, pasirašyti naudokite e. žymą. Tai supaprastintas elektroninio parašo variantas, kuris patogus naudoti, nes dokumentus galite pasirašyti vieno mygtuko paspaudimu. Sistema pažymi ne tik pasirašančiojo vardą, pavardę ir pareigas, bet ir pasirašymo datą.

 

Svarstote ar verta pasikeisti popierinius dokumentus į elektroninius? Žinoma, kad verta. Jūs sutaupote laiko ir išvengiate žmogiškojo faktoriaus klaidų. Norite sužinoti apie realias gyvas sėkmės istorijas? Susiekime, mes Jums jas parodysim, ne tik apie jas papasakosim!

JUMS GALI BŪTI NAUDINGOS IR ŠIOS FUNKCIJOS

 • AUTOMATIZUOTOS ATOSTOGOS

  Automatizuojamas visas su atostogomis susijęs dokumentų rengimo procesas. Nuo prašymo rengimo, jo pasirašymo iki automatinio įsakymo generavimo ir užduočių pavaduojančiam asmeniui perdavimo.

 • Pildyk

  Degalinių ir ryšių operatorių duomenys automatizuotai surenkami ir pateikiami per Jūsų DVS. Jūs galite atlikti korekcijas, matyti ne su darbu susijusias išlaidas, bei suvesti papildomą informaciją.

 • Motyvatorius

  Žmonės dirba ne vien dėl gero atlyginimo. Dar yra emocijos, santykiai ir pasitenkinimas darbu. Skatinkite darbuotojų "minkštuosius ryšius", pozityvias emocijas, tarpusavio komunikaciją ir kūrybingumą!

 • ISO VALDYMAS

  Visa dokumentacija vienoje vietoje. Paprastesnis veiklos rodiklių, neatitikčių valdymas, bei sklandesnis kokybės gerinimo procesas.