DARBUOTOJŲ  MOKYMAI  IR  TESTAI

Tai priemonė, kurios pagalba tiek rinkodaros, tiek personalo, tiek ISO ar kito projekto vadovas  gali pateikti medžiagą, su kuria pasirinkti darbuotojai privalo susipažinti. Kol  kolegos skaito ir mokosi, Jūs sukuriate testą ar egzaminą ir per sistemą pakviečiate jį laikyti.

Tokiu būdu Jūs galite patikrinti, ištestuoti:

 • Jūsų pardavimų vadybininkai/ konsultantai žino apie naujas paslaugas ar produktus? Kokias įspūdingiausias sėkmės istorijas gali Jums pasekti? O tuo pačiu, Jūs gaunate medžiagą ką reikia padaryti, ko nemoka, nežino nesupranta Jūsų kolegos ir kaip rinkodaros skyrius galėtų padėti.
 • Artėja išorinis ISO auditas. Atlikite mažą žinių auditą kolegoms. Tikslas – padėti surasti žinių ar procesų spragas ir turėti veikiantį ISO.
 • Naujokai? Suteikite medžiagą ir skirkite mokymosi laiką. O vėliau paprašykite naujoko atlikti testą, kad galėtumėte įvertinti kaip jis suprato procesus. Atrasite temas, kuriose naujokui būtų gerai Jūsų supratingumas ir pagalba.
 • Rinkodaros guru: tirkite asociacijas, testuokite versijas, tikrinkite reklaminės medžiagos poveikį, generuokite idėjas!

Esame sukūrę ne tik galimybę testuoti, bet ir įdiegę nuotolinio mokymosi modulį. Tai reiškia, kad darbuotojai, nepriklausomai nuo to, kuriame skyriuje dirba, per sistemą gauna užduotis ką nors perskaityti ar išmokti. Jums reikia ko nors panašaus? Pasikalbėkime!

JUMS TAIP PAT GALI BŪTI ĮDOMU

Rinkodaros ir personalo skyriaus žmonės dažniausiai yra patys įvairiapusiškiausi, kurie sugeba ir konferencijas organizuoti, ir tyrimus vykdyti, rūpinasi ką nors įkvėpti, bei ką nors sudominti

 • AUTOMATIZUOTOS ATOSTOGOS

  Automatizuojamas visas su atostogomis susijęs dokumentų rengimo procesas. Nuo prašymo rengimo, jo pasirašymo iki automatinio įsakymo generavimo ir užduočių pavaduojančiam asmeniui perdavimo.

 • Pildyk

  Degalinių ir ryšių operatorių duomenys automatizuotai surenkami ir pateikiami per Jūsų DVS. Jūs galite atlikti korekcijas, matyti ne su darbu susijusias išlaidas, bei suvesti papildomą informaciją.

 • Motyvatorius

  Žmonės dirba ne vien dėl gero atlyginimo. Dar yra emocijos, santykiai ir pasitenkinimas darbu. Skatinkite darbuotojų "minkštuosius ryšius", pozityvias emocijas, tarpusavio komunikaciją ir kūrybingumą!

 • ISO VALDYMAS

  Visa dokumentacija vienoje vietoje. Paprastesnis veiklos rodiklių, neatitikčių valdymas, bei sklandesnis kokybės gerinimo procesas.